O nás

Filozofia

V Slovakia Camp sa snažíme o vytváranie pozitívnej a priateľskej atmosféry založenej na vzájomnej dôvere. Ponúkame život meniaci sa na dobrodružstvo a príležitosť získavať celoživotné priateľstvá v prostredí, ktoré podporuje osobný rast, sebavedomie a teamovú prácu. Dúfame, že sa nám podarí každému návštevníkovi poskytnúť celoživotné skúsenosti, zručnosti a spomienky o ktoré sa môžu navždy podeliť s priateľmi a rodinou.

V lete sa venujeme množstvu športov a outdoor aktvít, vareniu, výletom za poznaním ako aj dobrodružnej vede, literatúre, čitateľskej gramotnosti, otvoreným debatám a diskusiám ai.

Zimné campy sú zamerané na lyžovanie, snowboardovanie, bežkovanie, snežnice, v prípade záujmu skialp, a to pre začiatočníkov aj pokročilých.

V rámci nášho Digital Detox Campu sa snažíme umožniť dospelým aspoň na pár dní návrat do bezstarostného detstva. Odpájame sa od virtuality a pripájame sa na plnohodnotné dobrodružstvo, priateľstvo, slobodu. ODPOJENIE MOŽE POTENCIÁLNE ZVÝŠIŤ NAŠU SCHOPNOSŤ ZNOVU SA PRIPOJIŤ.

Cieľ

Naším cieľom je poskytnúť, dopriať a pripraviť návštevníkom kvalitné prežitie letných, zimných, jarných, prázdninových dní v našich domácich a medzinárodných táboroch.